PROGRAMAVIMAS SU BBC micro:bit

Mikrokompiuteris „BBC micro:bit“ ir jo programavimo aplinka. 1 tema.

Pamokos anotacija (tikslas). Tai įvadinė pamoka, skirta padėti besimokantiems suprasti technologijas bei programavimo pagrindus, taip plėtojant algoritminio mąstymo, analizės ir problemų sprendimo strategijas. Pamokoje mokiniai susipažins su vienu populiariausiu, mokymams skirtu, įrenginiu „BBC micro:bit“, pagrindinėmis jo savybėmis, programavimo aplinka internete https://makecode.microbit.org, skirta mokytis ir programuoti mikrokompiuteriu, sukurtos programos įkėlimu į įrenginį.

Rekomenduojami metodai. Diskusija, minčių lietus, naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, darbas poromis, individualus darbas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis, dalykinės.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Mokiniai gebės įvardinti ir parodyti pagrindines mikrokompiuterio „BBC micro:bit“ savybes, išmoks įjungti programavimo aplinką ir joje atlikti pagrindinius žingsnius pirmajai programai sukurti, įrašyti sukurtą programą į mikrokompiuterį „BBC micro:bit“ ir stebėti rezultatą jo ekrane.

Išmokti įjungti programavimo aplinką ir joje atlikti pagrindinius žingsnius pirmajai programai sukurti, įrašyti sukurtą programą į mikrokompiuterį „BBC micro:bit“ ir stebėti rezultatą jo ekrane.

Programavimo aplinkos adresas: https://makecode.microbit.org

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti