PROGRAMAVIMAS SU „Minecraft Education Edition“

Kompiuteriniai žaidimai – tai ne tik pramoga. Jų populiarumą vaikų ir jaunimo tarpe galima išnaudoti kaip puikią mokymo (-si) priemonę. Žaidimas „Minecraft“ ir jo speciali švietimui skirta versija „Education Edition“ ir yra tas įrankis, kuris, tinkamai jį panaudojus, ugdo erdvinį mąstymą, kūrybiškumą bei yra puiki priemonė skatinti bendravimą ir bendradarbiavimą tarp tos pačios ir skirtingų kartų žmonių. Temų/pamokų „Programuojame kompiuteriniu žaidimu „Minecraft Education Edition“, pateiktų leidinyje, tikslas – pasinaudojant šio žaidimo populiarumu paskatinti vaikus ir jaunuolius įgyti programavimo pagrindus, o suaugusiuosius – formuoti teigiamą požiūrį į kompiuterinius žaidimus ir juos panaudoti mokymuisi ir mokymui. Nesudėtingoje programavimo aplinkoje, atrodančioje kaip ir žaidimas, besimokantieji išmoks dėlioti programavimo kodo blokus ir jungti juos tarpusavyje, o rezultatas – „Minecraft Education Edition“ 3D pasaulyje judantys ir tam tikrus veiksmus atliekantys robotai.

Informacija ruošiama…

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti