3D PROJEKTAVIMAS SU SKETCHUP 2019 PRO

Trimatė kompiuterinė grafika – tai veiksmas, kurio pagalba kompiuteriu yra sukuriamas vaizdas, atkuriantis realų pasaulį. Naudojami grafiniai elementai leidžia sukurti nurodyto tikslumo vaizdinius, kurie gali būti naudojami ir kitose srityse. Trimatė projektavimo programa „SketchUp“ – tai paprastumu pasižyminti programa su greitai perprantama aplinka, lengvu modeliavimu. Temų/pamokų „3D modeliavimo programa SketchUp“, pateiktų leidinyje, tikslas – padėti programa susidomėjusiems mokytojams ir mokiniams savarankiškai išmokti naudotis šia projektavimo programa, o savo kūrybinį potencialą bei savo idėjas realizuoti kuriant trimačius modelius. Šis temų/pamokų ciklas gali būti dėstomas kaip atskiras, pavyzdžiui, pasirenkamas formalaus ugdymo dalykas, arba pamokų dalis gali būti integruojama tiek į informacines technologijas, tiek į tokius dalykus kaip matematika, technologijos ar dailė.

3D PROJEKTAVIMO PAMOKOS

SketchUp 2019 Pro

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti