PROGRAMAVIMAS SU „BBC micro:bit“

Programavimas bendrąja prasme – tai tam tikrų veiksmų seka, siekiant užsibrėžto rezultato. Jei norima, kad veiksmus atliktų kompiuteris, tuomet programavimas – kompiuterinių programų kūrimo proceso dalis, kai veiksmai – algoritmai – užrašomi kuria nors programavimo kalba. Programavimas mikrokompiuteriu „BBC micro:bit“ suteikia galimybę paprastai ir kūrybiškai išmokti paprastos aparatinės įrangos programavimo. Temų/pamokų „Programuojame mini kompiuteriais BBC micro:bit“, pateiktų leidinyje, tikslas – padėti programavimu susidomėjusiems mokytojams ir jaunesniojo amžiaus mokiniams savarankiškai išmokti elementarių programavimo įgūdžių, kurti įdomias programėles. Šis kursas gali būti integruojamas į formalaus informacinių technologijų ugdymą 5 ar 6 klasėse.

PROGRAMAVIMO PAMOKOS

BBC micro:bit

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti