PROGRAMAVIMAS SU BBC micro:bit

Teksto išvedimas. „Mano istorija“. 2 tema.

Pamokos anotacija (tikslas). Pamoka, skirta išmokti naudotis blokų redaktoriumi ir „Basic“ – pagrindinio meniu – savybėmis „on start“ (pradžioje), „forever“ (nuolatos, amžinai), „show string“ (rodyti eilutę), „show number“ (rodyti numerį), kopijuoti blokelius redaktoriaus erdvėje. Naudodamiesi blokų redaktoriumi, nurodytomis pagrindinio meniu savybėmis ir remdamiesi turimomis kompetencijomis bei patirtimi mokiniai gebės panaudoti blokelius savo istorijos kūrimui bei užrašymui ir kūrybiškai sukurs programą – pasakojimą „Mano istorija“.

Rekomenduojami metodai. Diskusija, naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, minčių lietus, individualus kūrybinis darbas, mini projekto kūrimas ir jo pristatymas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis, dalykinės.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Atlikta kūrybinė užduotis – sukurta programa – pasakojimas „Mano istorija“, panaudojant blokelius „on start“, „forever“, blokus „show string“, „show number“ ar kitus „Basic“ meniu esančius blokelius (pvz. „pause (ms)“) ir gebant juos kopijuoti redaktoriaus erdvėje. Programa įrašyta į mikrokompiuterį „BBC micro:bit“ ir matoma jo ekrane.

Pasinaudodami įgyta patirtimi, pasitelkę kūrybiškumą, išbandę kitus „Basic“ meniu esančius blokelius, sukurkite programą – pasakojimą „Mano istorija“. Įrašykite programą į „BBC micro:bit“ ir įsitikinkite, kad jo ekrane matote savo istoriją, o idėja pasidalinkite su bendramoksliais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti