PROGRAMAVIMAS SU BBC micro:bit

LED matrica. Paveiksliukų piešimas. „Animuota pasaka“. 3 tema.

Pamokos anotacija (tikslas). Pamoka, skirta įtvirtinti įgūdžius naudotis blokų redaktoriumi ir „Basic“ – pagrindinio meniu – savybėmis „on start“ (pradžioje), „forever“ (nuolatos, amžinai), kopijuoti blokelius redaktoriaus erdvėje ir išmokti naudotis blokeliais „show leds“ (rodyti diodus), „show icon“ (rodyti piktogramą). Naudodamiesi blokų redaktoriumi, nurodytomis pagrindinio meniu savybėmis, remdamiesi turimomis kompetencijomis bei patirtimi mokiniai gebės panaudoti blokelius savo paveiksliuko kūrimui ir kūrybiškai, integruojant istorijos ar pasaulio pažinimo žinias, sukurs savo „Animuotą pasaką“.

Rekomenduojami metodai. Diskusija, naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, minčių žemėlapis, individualus kūrybinis darbas, mini projekto kūrimas ir jo pristatymas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis, dalykinės, socialinė pilietinė.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Atlikta kūrybinė užduotis – sukurta programa „Animuota pasaka“, panaudojant blokelius „on start“, „forever“, „show leds“, „show icon“, „show string“, „show number“ ar kitus „Basic“ meniu esančius blokelius, pasaka papildyta linksmomis replikomis – posakiais. Programa įrašyta į mikrokompiuterį „BBC micro:bit“ ir matoma jo ekrane.

Kūrybinė užduotis. Pasinaudodami įgyta patirtimi, pasitelkę kūrybiškumą, išbandę kitus „Basic” meniu esančius blokelius, sukurkite programą – „Animuotą pasaką”. Įrašykite programą į „BBC micro:bit“ ir įsitikinkite, kad jo ekrane matote savo pasaką, o idėja pasidalinkite su bendramoksliais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti