PROGRAMAVIMAS SU BBC micro:bit

Blokelių tipas „INPUT“ – įvesties valdymas, mygtukai ir paspaudimai. 4 tema.

Pamokos anotacija (tikslas). Pamoka, skirta išmokti naudotis blokų tipo „Input“ – įvesties valdymas, mygtukai ir paspaudimai – savybėmis „on button A (B, A+B) pressed“ (paspaudus mygtukus) ir „on shake“ (purtyti) ir kt. Naudodamiesi blokų redaktoriumi, nurodytomis bloko „Input“ savybėmis, remdamiesi įgytomis žiniomis, turimomis kompetencijomis bei patirtimi naudojant pagrindinio meniu blokelius, mokiniai panaudos mygtukus ir savybę „on shake“ savo pasirinkto projekto programai sukurti.

Rekomenduojami metodai. Diskusija, minčių lietus, naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, individualus kūrybinis darbas, mini projekto kūrimas ir jo pristatymas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis, dalykinės.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Atlikta kūrybinė užduotis – sukurta programa pasirinkta tema panaudojant blokelius „on button A (B, A+B) pressed“, „on shake“, „show leds“, „show icon“, „show string“, „show number“ ar kitus „Basic“ bei „Input“ esančius blokelius. Programa įrašyta į mikrokompiuterį „BBC micro:bit“ ir matoma jo ekrane.

Pasinaudodami įgyta patirtimi, pasitelkę kūrybiškumą, išbandę išmoktus bei kitus „Input“ meniu esančius blokelius, sukurkite programą savo pasirinkta tema. Įrašykite programą į „BBC micro:bit“ ir įsitikinkite, kad jo ekrane matote savo istoriją, o savo idėja pasidalinkite su bendramoksliais.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti