3D PROJEKTAVIMAS SU SKETCHUP

Programos “SketchUp” aplinkos paruošimas darbui. Pagrindiniai įrankiai. 2 tema.

Pamokos anotacija (tikslas). Pamoka, skirta išmokti, kaip įdiegtą 3D modeliavimo programą „SketchUp“ paruošti tolimesniam darbui. Remdamiesi įgytomis žiniomis, turimomis kompetencijomis bei patirtimi mokiniai išmoks keletu būdu pasirinkti darbui reikalingus įrankius „Large Tool Set“, „Measurements“, „Solid Tools“, „Styles“, „Views“, „Standard“ ir juos sudėlioti modeliavimo aplinkoje.

Rekomenduojami metodai. Naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, diskusija, savarankiškas darbas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, mokėjimo mokytis, dalykinės.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Mokiniai savarankiškai pasirinks tinkamus darbui su 3D modeliavimo programa „SketchUp“ įrankius ir sudėlios juos modeliavimo aplinkoje.

Savarankiškai pasirinkite patogiam ir kokybiškam darbui su 3D modeliavimo programa „SketchUp“ reikalingus įrankius: „Large Tool Set“, „Measurements“, „Solid Tools“, „Styles“, „Views“, „Standard“ ir sudėliokite juos modeliavimo aplinkoje, kad galėtumėte tinkamai juos naudoti tolimesniems projektams kurti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti