3D PROJEKTAVIMAS SU SKETCHUP

5 TEMA. Objektų žymėjimas, grupavimas, kopijavimas ir trynimas.

Pamokos anotacija (tikslas). Pamoka, skirta išmokti pažymėti, kopijuoti, ištrinti bei grupuoti programos alinkoje nubraižytas plokštumos ir erdvės figūras. Remdamiesi įgytomis žiniomis, turimomis kompetencijomis ir patirtimi mokiniai gebės savarankiškai nubraižyti norimos formos ir nurodytos formos plokštumos bei erdvės figūras; jų kraštines, briaunas, sienas mokės pažymėti aptartais būdais; nubraižytas figūras gebės kopijuoti įvairiais būdais; ištrinti pažymėtas figūras ar jų dalis; sugrupuoti ir išgrupuoti turimus objektus.

Rekomenduojami metodai. Naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, diskusija, savarankiškas ar grupinis darbas, minčių žemėlapis, praktikos darbas, projekto kūrimas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, analizės, mokėjimo mokytis, dalykinės, kūrybiškumo.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Mokiniai nubraižys norimos formos plokštumos ir erdvės figūras, aptartais būdais mokės žymėti jų kraštines, briaunas, sienas, nubraižytas figūras kopijuos įvairiais būdais programos aplinkoje, ištrins pažymėtas figūras ar jų dalis, sugrupuos ir išgrupuos turimus objektus.

Užduotis. Savarankiškai nubraižyti norimos formos plokštumos ir erdvės figūras (pavyzdžiui, kubą), aptartais būdais žymėti jų kraštines, briaunas, sienas, nubraižytas figūras įvairiais būdais kopijuoti programos aplinkoje taip sukuriant naujus objektus, ištrinti pažymėtas figūras ar jų dalis, sugrupuoti turimus objektus ir gauti naują figūrą bei juos išgrupuoti.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti