3D PROJEKTAVIMAS SU SKETCHUP

Programa “SketchUp”. Programos diegimas ir paleidimas. 1 tema.

Pamokos anotacija (tikslas). Tai įvadinė pamoka, skirta supažindinti besimokančius su 3D modeliavimo programa „SketchUp“, skirta tiek profesionalams, tiek pradedantiesiems. Ši programa išsiskiria paprasta ir greitai perprantama aplinka. Remdamiesi įgytomis žiniomis, turimomis kompetencijomis bei patirtimi, mokiniai gebės atsisiųsti „SketchUp Pro 2019“ programos bandomąją versiją, ją įdiegti kompiuteryje, pasirinkti darbui tinkamiausią šabloną.

Rekomenduojami metodai. Naujos temos pristatymas ir žinių įtvirtinimas, diskusija, savarankiškas darbas.

Kompetencijos. Komunikavimo, asmeninė, pažinimo, mokėjimo mokytis, dalykinės.

Sėkmės kriterijus (pasiekimai, pažanga). Mokiniai gebės įvardinti 3D modeliavimo programos „SketchUp“ privalumus lyginant su kitomis modeliavimo programomis, išmoks savarankiškai atsisiųsti bandomąją programos „SketchUp“ versiją, ją įdiegti savo kompiuteryje, supras darbo šablono „Architectural Milimeters“ pasirinkimo privalumus.

Savarankiškai atsisiųskite „SketchUp Pro 2019” programos bandomąją versiją, ją įdiekite savo asmeniniame kompiuteryje, pasirinkite darbui tinkamiausią šabloną „Architectural Milimeters”.

Nuoroda atsisiuntimui: https://www.sketchup.com/download/all

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

Mes nuolat tobuliname interneto svetainę ir siekiame, kad naudotis mūsų svetaine www.ikt.lt būtų kuo paprasčiau ir patogiau. Tam turime žinoti, kokia informacija labiausiai domina mūsų svetainės lankytojus, iš kurių miestų mūsų svetainė lankoma, kiek dažnai lankytojai prisijungia, kokią naršyklę naudoja, kokiu svetainės turiniu domisi, kokiuose įrenginiuose svetainė skaitoma ir panašiai. Šią informaciją renkame naudodami Google Analytics įrankius, kurie leidžia fiksuoti ir analizuoti kaip svetainės lankytojai naudojasi svetaine. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Uždaryti